DEQUPE NEDİR ? NASIL HİZMET ALABİLİRİM ?

Dequpe’nin açılımı kısacası Herhangi hir ürünün arka planının temizlenmesi demektir, Ne İşe Yarar ?  Web site sahiplerinin Dequpe yaptırması, kullanıcılara genellikle kendi ürünlerini düzenli bir şekilde kullanıcılara sunmasından gelir.
Birkaç adet veya Toplu olarak gönderilir hizmet ücreti “Hizmetlerimiz” içeriğinde bulunan paketlerde karşınıza çıkacaktır bu hizmeti almak istediğiniz zaman paketlerde ve yazılarda hizmetin ücreti müşterilere sunulmuştur tarafımıza yapılan ödeme, isteğinize bağlı olarak banka dekontu olarak verdiğiniz bilgilere tarafımızca ulaştırılacaktır seçtiğiniz bu paket ile ilgili tüm bilgileri vereceğiniz mailde görmüş olacaksınız bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız Tıklayınız.
Genel olarak Pakete bağlı bir hizmettir ama dilerseniz süresini bizimle belirleyebilir yada Paketteki seçeneklerden yararlanabilirsiniz Paket olarak ise sizlere sunulan paketi belirleyip hizmet alabilirsiniz fiyatlandırma 1 ürün için 7 Tl’dir paketsel sistemde fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ister burdan isterseniz patner sitemiz olanwww.mrdesgn.comsitesinin hizmet alanından da bu hizmeti alabilirsiniz
Dequpe hizmetide belirlediğiniz Dequpe sayısı sonrası bu işlemler yarı yarıya yapılıp mail yolu ile sizlere teslim edilecektir. Örn: 100 Dequpe yapımı gönderdiniz öncelikle 50 Adeti yapılıp gönderilir sonra ise diğer yarısı gönderilir ve süresinin ne zaman sonuçlanacağı size bildirilir, eğer sayı az ise kısa bir sürede teslim edilecektir.
Sunduğunuz çalışmalarla ilgili “DEQUPLINE” kendisine gelen çalışmaları prôfesyonel ekibiyle sizlere sunmaktadır bu yüzden Dequpe için göndermiş olduğunuz resimleri ve aklınızdaki çalışmayı yapmayı istediğinizden emin olduğunuz süre içerisinde herhangi bir  problem olmaz, bu yüzden bu konuda sorumluluk müşteriye aittir.

Powered by mrdesgn.com