KİRALIK PERSONEL DESTEĞİ

Partner sitemize ait olan Kiralık personel desteğini Aşağıda belirtilmiş maddelere uygun olarak vermekteyiz bunlardan öne çıkanlardan bir kısmı , grafik , web sitesi , dequpe işlemleri, e ticaret siteleri desteği isteyen firmalara sunmaktayız.
Başka soru sormak istediğiniz ve öğrenmek istediğiniz varsa S.S.S alanına tıklayıp sorularınızı sorup cevaplarınızı alabilirsiniz.

DEQUPE İŞLEMİNİ İSTERSENİZ BURADAN İSTERSENİZ PARTNER SİTEMİZDEN ALABİLİRSİNİZ

SIRALI OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER

ÖDEME

Ödemeler, bütün hizmetler için peşin alınır ve 1 hafta içerisinde Firma , Kurum yada Bireysel Müşteriye teslim edilir.
Ödeme koşulları için şuan aşağıda bulunan Hesap numaralarına ödeme yapıldıktan sonra sizin istediğiniz hizmeti en geç 1 hafta içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Belirlenen hesap numaralarına ödeme yapıldıktan sonra bunu bize telefonla screenshot yaparak ve ya mail mesaj whatsapp yolu bildirmeniz gerekmektedir. Bu süreçlerden sonra ödeme işlemini belirlenen hesap numarasında gördükten son işlemleriniz
seçtiğiniz kategoride yapım aşamasına geçecektir.

1 Hafta içerisinde teslim edilen Hizmetler Yukarıda belirtilmiştir diğer hizmetler için ise belirlenen süreye göre ücret müşteriye belirlenir ve yapım süresine göre ücret belirlenir.

Hizmet forumunda Aylık bazda belirlenen hizmeti seçtiğiniz zaman, size sadece seçtiğiniz kategoride hizmet verilecektir.

Kategoriyi sonra değiştirme gibi bir durum Firma yetkilileri ve bireysel müşteriler için süre dolduktan sonra belirlenir Eğer haftalık olarak seçim yapmak istiyorsanız fiyat ona göre belirlenecektir.

YAPIM SÜRESİ İLE PAKET SEÇİMİ ARASINDA NE FARK VARDIR ?

Yapım süreci bizimle anlık çalışma projesi yapmak isteyen Firma yada Bireysel müşteriler kategoride bulunan “MD Bilişim ile süresini belirleyeceğim” seçeneğini işaretleyerek Firmanın kendisine sunduğu ücretle seçtiği süre bazında çalışmaktadır.
Bu süre 1-20 İş günü içeriğini kapsayan seçenektir ve istenilen projeye göre ödeme yapıldıktan sonra Firmaya hizmet gerçekleşecektir.

Bu süreler içerisinde Firmalar seçmiş olduğu pakette başka bir hizmeti seçemez veya paket değiştiremezler.

PAKET SEÇİMİ

Paket seçimi, müşterilerin seçtiği kategoride  MD Bilişim ile uzun soluklu çalışma sistemidir. Yine bu sistem seçildikten sonra süresi, paketi değişemez ve başka bir kategori eklenemez. Kategori ve paket seçiminden sonra MD Bilişime yapılan ödeme gerçekleştikten sonra Firmaya Hizmet Gerçekleşecektir.

ÖNEMLİ

Yukarıda belirtildiği gibi Firmalar veya bireysel kişiler sadece tek bir kategoride hizmet alabilirler bu durum sizin istediğiniz hizmetin yetişmesi açısından önemli bir durumdur. ( Sadece Web sitesi yaptırmak isteyen firmalar için ek paket seçeneği vardır Hizmetlerimiz kısmında Web Site All in one başlığı altında sunulmuştur.)

 Partner sitemizin hizmetlerinden Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız tıklayınız.

Powered by mrdesgn.com