DİĞER HİZMETLERİMİZ

Dost sitelerimizde sizler için hizmet vermektedir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilere en iyi çalışmalarını ve teslim ettiğiniz işi en iyi bir şekilde sunmaktadır.

Sizlere İki partner sitemizden birinden bahsetmek istiyorum “MRDESGN” bu partner sitemiz de verilen hizmet web sitenizle alakalı bir hizmettir dilerseniz sade , dilerseniz profesyônel ve ya e ticaret siteleri ya da blog , dernek ya da eğitim siteleri vs vs aklınıza hangi sektör gelirse gelsin bunun hizmetini www.mrdesgn.com ekibi yapmaktadır. Sitenin geniş yelpazesi aslında bununla sınırlı değildir.

DAHA BAŞKA NELER YAPMAKTADIR

 

Mrdesgn.com’un geniş yelpazesi vizyonel, multimedia, grafiksel, matbaa ve buna benzer bütün multimedia dallarını kapsayan ve her dalda hizmet veren bir kurumdur.

Sosyal yönden olsun ve ya kişisel bilgi amaçlı site olsun her yönden hizmet veren bir kurumdur.

 

Bizlerde dequpline.com olarak mrdesgn.com’un birer parçasıyız şu an daha güçlü bir alt yapı çalışmasıyla yapım en kısa zamada sizlerle berber olacaktır.

ÜÇÜNCÜ HİZMETİMİZ

Sizlere Üçüncü partner sitemizden de bahsetmek isteriz Üçüncü partner sitemiz www.ozelgunum.com isimli sitemizdir yine altyapısı “MRDESGN” a bağlı olarak işleyiş göstermektedir bu partner sitemiz de verilen hizmet sizin kişisel resimlerinizle isterseniz Aile isterseniz arkadaşlarınızla gittiğiniz parti , konser, evlilik ve ya buna benzer görüntülerinizle orta düzey ve ya sinema formatında kaliteli vizyon elde etmenizi sağlamaktadır dilerseniz  resimlerinizle sinema formatlı bir görüntü elde etmek istersiniz ya da videolarınızı güzel bir şekilde kurgulanmış olarak isteyebilirsiniz yapacağınız tek şey siteyi ziyaret edip gerekli  yönlendirmeleri takip etmenizdir tüm detayları sitenin içerisinde bulabilirsiniz
Partner sitemiz de şu an daha güçlü bir alt yapı çalışmasıyla yapım en kısa zamada sizlerle berber olacaktır.

Sizlere sadece Özel günleriniz ile ilgili resmi sitesinde daha iyi hizmet vermek için şu an alt yapı çalışmaları yapılmaktadır .
Bu Yüzden geçici süre olarak sadece özel günleriniz ile ilgili istediğiniz hizmeti aşağıda bulunan bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Powered by mrdesgn.com